1. NEWSLETTER leden 2014

Immagine in linea 1

NEWSLETTER 1

 

Moji milí přátelé,

 

od poloviny roku 2011 až do prosince 2013 jsem se věnovala jako duchovní učitel své niterné povinnosti poučit a vysvětlit lidem, kteří byli schopni mým slovům porozumět, vše, co se týkalo přechodu do jiného stavu vědomí lidstva. Tedy stavu 5. D, který nastal po celkem dramatickém období posledních let planety. Tento stav se týká vývoje celé planety a je přirozeným vývojovým skokem, který planeta musela udělat. K tomu jsem obdržela informace, které byly nastaveny v určitém množství, které bylo na konci minulého roku vyčerpáno. Naštěstí existuje technika, která je naším velikým pomocníkem a veškeré přednášky byly zaznamenány zpočátku na videích, které jsou na tomto webu www.ivanka-centrumduchovnipomoci.cz a posléze na poslechových nahrávkách, kterých je velice mnoho a které jsou uloženy jinde z důvodů, které vysvětlím níže.

Jelikož se všichni vyvíjíme a každý z nás je na jiném vývojovém stupni porozumění, bylo tímto oddělením docíleno toho, že lidé se rozdělili na dvě skupiny. Ti, kteří nebyli schopní porozumět všem informacím a již další nevyhledávali a ti, kteří pochopili a oslovilo je to a byli schopní slyšet více pro praxi přechodu stavu vědomí do 5. D. Začaly se tedy točit poslechové záznamy z přednášek, které jsem měla v rozmezí měsíce září 2012 až prosince 2013 a to týden co týden. Vše je tedy pro jedince žíznící po informacích zaznamenáno a je možné si o tyto nahrávky napsat Danovi Hrabalovi na e-mail: dan.hrabal@gmail.com

Po celou dobu jsem plnila svoji povinnost s velikou láskou k vám všem a velmi ráda.

 

Nicméně si teď potřebuji odpočinout a vy se v této fázi musíte naučit sami s těmito informacemi pracovat v praxi svého života a naučit se chodit samostatně po svých vlastních „duchovních nožkách“ bez berličky mé osoby. Nicméně i teď se ještě neustále objevují lidé, kteří teprve nyní objevili základní videa a potřebují se ke svým vybraným informacím, nějakým způsobem dostat. Ještě štěstí, že existují lidé, kteří se této práce zcela nezištným způsobem ujali a přidali, bez jakéhokoliv nároku na nějaký honorář, své srdce a ruce k dílu.

V první řadě je to Dan, který vše natáčel, buď sám anebo ve spolupráci s dalšími lidmi, kteří zařizovali přednášky na různých místech Čech a Slovenska. Těm všem patří ohromný dík!!!! Vše dělali jen z lásky k lidem, aby jim zprostředkovali informace, které jim usnadní život. Michal, který přepisoval natočená videa do psaného textu pro ty, kteří nemají žádnou techniku anebo jim je čtení milejší.  Honza za focení všech akcí z posledního roku natáčení a všichni dobrovolníci, kteří se věnovali překladům do různých jazyků světa, aby se tyto informace dostaly i za hranice našeho jazyka a státu. Díky jim !!!!! VŠEM!!!!! Neboť moje osoba jen s láskou mluvila a předávala, ale oni projevili všichni neskonalou obětavost a pracovitost z lásky k vám. Také moc děkuji neziskové organizaci Příležitost k podání ruky o.s. www.pkpr.cz, která je partnerem projektu výstavby Duchovního centra SLUNEČNICE v Mnichově u Loun. Příspěvky na podporu realizace výstavby tohoto centra se k naší radosti za dva měsíce nashromáždily ve výši téměř 130.000,- Kč. Tímto děkujeme těm, kteří přispěli, DĚKUJEME!!!!!

Nyní tedy odpočívám a věnuji se normálnímu životu a velmi ráda. Aurická sezení se nedělají, neboť musím odpočívat a nabrat další síly.

 

Staví se centrum  Statek Slunečnice v Mnichově u Loun a v průběhu prací vám budeme zasílat informace o stavbě a ilustrativní fotografie  a dělat vše pro to, aby se centrum, co nejrychleji dostavělo k naší společné spokojenosti. Vy teď můžete poslouchat a učit se a vaše těla se začnou sama očišťovat. Prosím poslouchejte chronologicky a pomalu, neboť rychlostí nedocílíte zrychlení procesu vaší očisty. Mohlo by se vám stát, že přeslechnete důležité informace. Nezapomeňte, že vše má svůj čas….:)

 

Chtěla jsem vám všem tímto jen sdělit, že i když jsem se nyní na nějaký čas ztratila z pódií  sálů a odpočívám, jsem tady s vámi stále a těším se na dobu, která nás opět svede dohromady a budeme se setkávat. Aby tomu tak bylo, všichni usilovně pracujeme.

V průběhu roku se občas někde objevím na nějaké společné akci a tato akce se bude avizovat na našem webu. Nyní je akcí měsíce ledna setkání na divadelním představení Maria Kubece 31. ledna 2014 v Praze, (upoutávka je na webu https://www.ivanka-centrumduchovnipomoci.cz/) a všechny vás srdečně zveme na báječnou podívanou. Zkrátka jedeme se společně zasmát a pobavit do divadla. :)

Všechny Vás zdravím, objímám a mám moc ráda.

Zase se Vám ozvu.

Vaše Ivanka

Stavba Statku Slunečnice a jak se můžete na díle účastnit

Často nám píšete, že byste rádi přiložili ruce k dílu a nebo finančně přispěli na stavbu a proto si prosím přečtěte následující řádky:

 

Stav prací  a výběrová řízení na vnitřní instalace

Hrubá stavba je téměř hotova kromě komínu a vnitřního železobetonového schodiště, které se bude dělat jakmile to teplotní podmínky dovolí.  Další foto zde

 

Letos se budou realizovat vnitřní instalace tzn: topení, kanalizace, voda, elektřina, vnitřní příčky, zateplení střechy a doufáme i více, ale to záleží na finančních prostředcích.  A tak pokud máte firmu, která by mohla za příznivou cenu zhotovit  některé z těchto prací, tak se nám, prosím, ozvěte. Začínáme s výběrovým řízením!!! Každá ušetřená korunka je dobrá na další práce a rychlejší dokončení stavby.

 

Immagine in linea 2

 

 

Prodej dvou bytů

Snažíme se prodat dva byty, jeden veliký v Teplicích a druhý je malý v Praze přímo u metra Palmovka. Výtěžek půjde na dokončení stavby. Pokud sami hledáte nebo znáte někoho, kdo hledá byt v těchto lokalitách, tak nám, prosím, pomozte s prodejem. Děkujeme.

 

1.

Podkrovní byt v centru Teplic ulice U Nádraží,  128 m2 s velikým sklepem a parkováním ve dvoře. S prodejem nám pomáhá M&M reality odkaz a foto zde: https://www.mmreality.cz/cs/nabidka/313284/

 

2.

Malý mezonetový byt v Praze, 50 metrů od metra Palmovka. V originálním kontextu Loftů Palmovka v ulici Novákových Praha-Libeň.  O nemovitost se stará makléřka paní Lenka Křehlíková tel: 603833972 a nebo nás kontaktujte. (Petra Adamcová mnichovuloun@gmail.com)

 

 

 Immagine in linea 3

 

Prodej šperků

Stále je možné nakupovat šperky na e-shopu www.naturajewels.cz 100% výdělku jde na stavbu!

 

Přímé finanční dary

Od listopadu je možné se podílet finanční dary na výstavbě duchovního centra - Statku Slunečnice. Tímto velmi děkujeme našemu partnerovi - neziskové organizaci Příležitost k podání ruky o.s., která v souladu se svými stanovami a vnitřním cítěním, otevřela projekt právě na podporu této výstavby  https://www.pkpr.cz/podpora-vystavby-duchovniho-centra-slunecnice-v-mnichove-u-loun.html. Na základě tohoto projektu můžete i vy zasílat své finanční dary a to na transparentní účet číslo 2700403555/2010 pod variabilním symbolem 333, kde získaná částka pod tímto variabilním symbolem je předávána přímo nám formou daru v plné výši 100% z nashromážděných peněz. 

Pokorně děkujeme za pomoc v jakékoliv podobě.

 

Pokud potřebujete cokoliv vysvětlit, tak neváhejte a napište, jsme tu pro Vás

Petra Adamcová

mnichovuloun@gmail.com